Povodom 4. godine od osnivanja Notarske komore Crne Gore i ovaj put je organizovan Dan otvorenih vrata crnogorskog notarijata - 29. aprila 2015. godine gdje su zainteresovani građani imali priliku da dobiju pravne savjete o načinu i postupku kojim će na najbolji način zaštiti svoja prava i pravne interese.

Notarska komora Crne Gore je proslavila svoju godišnjicu na način što je pomogla onima kojima je pomoć najpotrebnija i uručila prigodnu donaciju u vidu tehničke opreme vršiteljki dužnosti direktorice novoosnovanog Dnevnog centra za djecu i omladinu sa smetnjama i teškoćama u razvoju na Starom Aerodromu u Podgorici Marini Vujović. Donacija je vrijedna oko dvije hiljade eura (tri tv – plazme, dva lap top računara, dva DVD plejera).

Za kolege notare organizovano je zabavno veče u restoranu “Salaš 23” gdje su tom prilikom i uručene zahvalnice najznačajnima za razvoj notarijata u Crnoj Gori prethodnom Ministru pravde g-dinu Dušku Markoviću i njegovoj pomoćnici g-đi Branki Lakočević.

Notarska komora Crne Gore
Bulevar Mihaila Lalića br. 42, Podgorica