Dana 31. oktobra 2015. godine održana je Izborna sjednica Skupštine Notarske komore Crne Gore. Članovi Notarske komore Crne Gore izabrali su nove organe za mandatni period u trajanju od dvije godine, u sledećem sastavu:

• Za predsjednika Notarske komore Crne Gore reizabran je Branislav Vukićević, notar iz Podgorice.
  • Za potpredsjednika Notarske komore Crne Gore takođe je reizabran Darko Ćurić, notar iz Podgorice.
  • Za članove Upravnog odbora Notarske komore Crne Gore izabrani su:

Jadranka Adžić, notar iz Podgorice

Mira Bogić, notar iz Podgorice

Andrijana Vukčević, notar iz Podgorice

Danilo Jovanović, notar iz Tivta

Rade Jovanović, notar iz Tivta

Anđelko Milošević, notar iz Podgorice i

Igor Stijović, notar iz Podgorice

• Za Disciplinskog tužioca Notarske komore Crne Gore izabran je Svetozar Bogavac, notar iz Bijelog Polja.
  • Za predsjednika Disciplinske komisije Notarske komore Crne Gore izabrana je Milica Moštrokol,notar iz Kotora.
  • Za članove Komisije za pregled finansijskog poslovanja Notarske komore Crne Gore izabrani su:

Ranka Vujović, notar iz Danilovgrada

Nataša Janjušević, notar iz Nikšića i