DAN PRAVNOG FAKULTETA UNIVERZITETA CRNE GORE

Dan Pravnog fakulteta Univerziteta Crne Gore, obilježen je svečanom dodjelom prestižnih nagrada najistaknutijim studentima. Notarska komora Crne Gore je donijela odluku da svake godine novčanom nagradom daruje najboljeg studenta Master studija Pravnog fakulteta Univerziteta Crne Gore.

Predsjednik Notarske komore Crne Gore, Darko Ćurić je uručio nagradu, Nini Perišić, najboljem studentu Master studija za studijsku godinu 2022/2023, sa prosječnom ocjenom 10, prepoznajući izuzetan trud i postignuća u akademsnkom radu studentice. Ova nagrada ne samo da potvrđuje njen lični trud već je inspiracija svim studentima koji teže visokim akademskim standardima.

Čestitamo Nini Perišić na ovom značajnom dostignuću i želimo da ovo priznanje bude podstrek svima da nastave ka postizanju vrhunskih rezultata.