Donacija GIZ-a Notarskoj komori Crne Gore

Dana 30. novembra 2020. godine, u okviru projekta ,,Osnaživanje žena iz ruralnih područja u Jugoistočnoj Evropi – OSNAŽENE ŽENE, OSNAŽENA EKONOMIJA“, koordinatorka projekta gđa Tamara Jovanović je Notarskoj komori Crne Gore uručila donaciju u vidu zaštitnih maski, majica, torbi i brošura.

Tom prilikom predsjednik NKCG g. Branislav Vukićević se zahvalio na donaciji, ukazujući na dosadašnju dobru saradnju i pomoć GIZ-a, kancelarije u Podgorici, ističući da Notarska komora sa zadovoljstvom podržava regionalnu kampanju podizanja svijest ,,Osnaživanje žena iz ruralnih područja u Jugoistočnoj Evropi”, koju sprovodi GIZ – ORF pravna reforma.

Notarska komora će i ubuduće sa zadovoljstvom učestvovati u Projektu, podržavajući regionalnu kampanju ,,Ekonomsko osnaživanje žena” koja je od suštinskog značaja za promociju ravnopravnosti žena i muškaraca, i preduslov održivog razvoja.