NKCG donirala KCCG aparat “Vien Viewer”

Povodom desetogodišnjce svog postojanja, Notarska komora Crne Gore nastavlja tradiciju u vidu donacija, pa je ovom prilikom donirala Kliničkom centru Crne Gore (KCCG) aparat “Vien Viewer”.

Vrijednost aparata iznosi oko 5.000 eura koji je namijenjen za potrebe Odjeljenja za hematologiju i onkologiju sa dnevnom bolnicom Instituta za bolesti djece (IBD). Ugovor o ovoj vrijednoj donaciji potpisali su direktorica Kliničkog centra Crne Gore, dr Ljiljana Radulović, kao i predsjednik Notarske komore Crne Gore Branislav Vukićević.

Zahvaljujući se na vrijednom poklonu dr Radulović je naglasila da ovaj aparat ima posebnu vrijednost jer je namijenjen za potrebe najmlađih pacijenata a posebno jer se radi o onkološkoj djeci te samim tim i najosjetljivijoj polulaciji.