Posjeta poljskih notara iz Notarske komore Lođ

Notari iz Notarske komore Luđa iz Poljske su bili u jednonedeljnu posjetu Crnoj Gori sa smještajem u Ulcinju. Osim što su imali prilike da uživaju u ljepotama i čarima naše države održali su sastanak sa predstavnicima naše Komore.

Dana 19.09.2023. godine delegaciju na čelu sa predsjednikom Radoslavom Kanjeckim i članovima Upravnog odbora Notarske komore Lođ, primio je predsjednik Notarske komore Crne Gore Darko Ćurić sa članovima Upravnog odbora Daliborom Kneževićem, Vladanom Bekanom i Andrijanom Vukčević.

Notari su kroz otvorenu diskusiju razmijenili iskustva iz ove divije zemlje koja se odnose na nadležnosti notara i na zakonska rješenja iz oblasti građanskog prava kao i na praksu u notarskih kancelarijama. Ovakvi susreti su vrlo važni jer imaju za cilj da uspostave i jačaju međunarodnu saradnju između notarijata, a iznjedre uvijek nove ideje za poboljšanje i unapređenje notarske djelatnosti.